Wyjątkowy album ze zdjęciami

W dzisiejszych czasach coraz częściej tradycyjne albumy ze zdjęciami wywoływanymi na papierze są zastępowane albumami w folderach na dyskach twardych naszego komputera. Coraz częściej się widzi ramki multimedialne, zamiast tradycyjnych. Ale czy to zjawisko występuje wszędzie? Na pewno nie u babci i dziadków. Uwielbiają bowiem oni zdjęcia wnuczków w tradycyjnej formie, w ramkach na ścianie, lub w grubych rodzinnych albumach. Nie raz pewnie wspólnie z babcią oglądało się zdjęcia, a ta opisywała, kto jest na nich, kiedy było zrobione, oraz jakieś inne wspomnienia z przeszłości.

 

Może czas żeby dać coś takiego od siebie?

Doskonałym pomysłem jest, aby wręczyć babci z jakiejś okazji, np. urodziny, imieniny, lub nawet bez okazji prezent w postaci  albumu ze zdjęciami, tylko w trochę innej postaci. Była by to fotoksiążka ze zdjęciami i dodanymi do fotografii opisami. Można napisać okoliczności wykonania zdjęcia wraz z datą, lub jakieś miłe słowa. A może Twoja mama została niedawno babcią po raz pierwszy? Ten pomysł również można wykorzystać do zrobienia takiej fotoksiążki ze zdjęciami niemowlaka. Jest to doskonały pomysł na prezent, nie tylko dla babci. Może być wręczony np. z okazji 18 urodzin dla solenizanta ze zdjęciami z każdego roku życia i zabawnymi podpisami. Pomysłów na to komu wręczyć taki prezent i z jakiej okazji jest nieograniczenie wiele. Samemu projektujemy taką fotoksiążkę Nie musimy nawet nigdzie wychodzić z domu, żeby zamówić.

 

Wiele firm w internecie oferuje wykonanie takiego wyjątkowego albumu całkowicie online.

Wchodzimy na stronę internetową i projektujemy wybrana fotoksiążkę przez przeglądarkę Do wyboru mamy wiele dostępnych formatów, np. 30 x 30 cm, A4 w pionie lub poziomie, a nawet format A3. Wybieramy ilość stron, oraz szablon i dodajemy zdjęcia. Pod zdjęciami możemy umieścić podpisy, posortować fotografie jak tylko chcemy. Dowolność jest naprawdę ogromna. Za wybraną fotoksiążkę płacimy online, lub przy odbiorze i przesyłka dociera do naszego domu w ciągu kilku dni. Jest to doskonały pomysł aby prezentem była fotoksiążka na dzień babci, ale i z innej okazji, lub warto zrobić ją dla siebie żeby zachować wspomnienia na dłużej dzięki fotografiom i opisom do nich dołączonych.

Strona prezentująca fotolbumy dostępna jest tutaj fotoalbum.co.pl

Script logo