Chemia fotograficzna do minilabów

Przedsiębiorstwo Tetenal Polska działa na rynku od ponad 20 lat i od samego początku swej działalności oferuje kupującym wielki wachlarz współpracy i towarów. Od samego początku swej działalności firma podsuwa swoim klientom, udostępniając najpopularniejsze technologie i materiał.

Tetenal Polska poza swoim najpopularniejszym towarem jakim jest chemia fotograficzna ( http://www.foto-rynek.pl/chemia-fotograficzna-do-minilabow,122.html ), robi i zarazem proponuje moc innych fabrykatów. Jednym z nich są papiery do drukarek fotograficznych SPECTRAJET. Zarówno w rolach, jak i cięte, oraz środki pomocnicze między innymi środki czyszczące. Poza tym spółka sprzedaje też fabrykaty do fotografii czarno białej, również chemię jak i papiery. Spółka zarówno proponuje papiery fotograficzne sławetnych marek KODAK i FUJI w każdym formatach i modelach przystępnych w branży.

Oprócz towary które spółka sama robi jesteśmy dystrybutorami maszyn docenianych przedsiębiorstw EPSON, DNP, KODAK, UNIBIND. Wskutek tego nabywający mają dostęp do zaawansowanych technologii i rozwiązań od druku wielkoformatowego, produkcji fotoksiążek, do maszyn i urządzeń pracujących w technologii termosublimacyjnej. Świeżym tematem i przedmiotem który proponuje spółka jest suchy lab EPSON SURELAB SL-D3000 bazującego o technologię ink-jet, wraz z wszystkimi produktami eksploatacyjnymi.


Spółka oferuje swoim klientom dodatkowo kooperowanie w zagadnieniu zdjęć nagrobkowych. Jest to najdoskonalszej jakości włoski produkt w postaci Standardowej jak i niepospolitej trójwymiarowej. Innymi produktami są standardowe albumy fotograficzne i okładki do fotoalbumów. Przedsiębiorstwo sprzedaje również szanse kooperowania w wydrukach na płótnie. Fotografowie współpracujące z Tetenal Polska mogą skorzystać zarazem z firmowego serwisu minilabów Noritsu, a także innych sprzedawanych przez spółkę urządzeń.
Wielki zakres udostępnianych materiałów, jak i perfekcyjna ich dostępność stawia spółkę Tetenal wśród wybijających się w branży. Bezcennym w sektorze jest doskonale wyszkolony personel, niosący pomoc i doradztwo we wszystkich nawet najcięższych zagadnieniach.

Script logo