Daj zapamiętać swoją imprezę

 

Fotobudka to nic innego jak automat do zdjęć, który dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, nie tylko od razu po wykonaniu fotografii, drukuje ją, ale też - po podłączeniu do Internetu - pozwala wysłać odbitki na adres e-mail lub udostępnić znajomym na portalu Facebook. To nie tylko doskonała zabawa, ale też świetna pamiątka, którą - w przeciwieństwie do zdjęć w telefonie, pozostających w formie cyfrowej - można używać jako zakładki do książki, zawiesić na lodówce lub oprawić w ramkę.

Wydaje się, że fotobudka na imprezę to duży koszt. Okazuje się, jednak, że w cenie wynajęcia takiego sprzętu mamy również obsługę, która pomoże zagubionym w uruchomieniu migawki, masę gadżetów dla każdego imprezowicza, które pozwalają urozmaicić wygląd i puścić wodze fantazji, nielimitowaną ilość wydruku zdjęć oraz możliwość zapisania zdjęć na płycie DVD. Jeżeli organizacją imprez zajmujemy się profesjonalnie, taki materiał świetnie się sprawdzi przy promocji firmy.

Fotobudka na wesele to coraz popularniejszy pomysł na urozmaicenie przyjęcia. Goście weselni mają okazję pokazać swoją szaloną stronę za zasłoniętą kotarą i zaskoczyć kreatywnością, a dodatkowo dostać osobisty gadżet w postaci unikalnego wydruku, który będzie pretekstem do wspominania ważnego dnia. Dla pary młodej to świetny dodatek do księgi gości i wzruszający pamiątka tak samo jak album pamiątkowy.

Fotobudka na imprezie - czy to firmowej, chrzcinach, wieczorze panieńskim to ciekawe urozmaicenie czasu spędzonego razem. Różne tła, możliwość indywidualizacji podpisu pod zdjęciem, a przede wszystkim spontaniczność uczestników imprezy, sprawia, że każde zdjęcie jest wyjątkowe i osobiste. To sprawdzona atrakcja, która zawsze cieszy się dużym powodzeniem i sprawia, że do zdjęć ustawiają się kolejki.

Pozwól, żeby impreza, którą organizujesz była najczęściej wspominaną!

Script logo