Fotografia

 • Co potrzebuje zakład fotograficzny

  Wystarczy kupić 2-3 profesjonalne drukarki fotograficzne. Dodatkowo potrzebny będzie specjalny program.A w końcu to co najważniejsze - klienci, których można obsługiwać.

 • Jak wybrać drukarkę fotograficzną?

  drukarki fotograficzne epsonDrukarka fotograficzna przydaje się w momencie kiedy mamy bardzo dużo zdjęć do drukowania i wolimi robić to sami, niż zanosić do studia fotograficznego. Na rynku aktualnie jest wiele drukarek, z opcją drukowania zdjęć, należy więc zastanowić się czego oczekujemy od naszej drukarki.

 • Chemia fotograficzna do minilabów

  Wielki zakres udostępnianych materiałów, jak i perfekcyjna ich dostępność stawia spółkę Tetenal wśród wybijających się w branży. Bezcennym w sektorze jest doskonale wyszkolony personel, niosący pomoc i doradztwo we wszystkich nawet najcięższych zagadnieniach.

 • Analogowa obróbka taśmy filmowej

  Z tego względu filmy robione są w dwóch technologiach - analogowej na taśmie filmowej i cyfrowej.

 • Drukarka fotograficzna

  Przy okazji zakupu takiego sprzętu warto także zwrócić uwagę na dobrej jakości papier do drukarki. Wybór na rynku jest ogromny, wystarczy sprecyzować swoje oczekiwania. Na potrzeby typowo biurowe wystarczający będzie dobrej jakości biały papier do drukarki w podstawowym formacie. Możemy również zdecydować się na zakup papieru w różnych kolorach oraz o ciekawej fakturze. Dzięki temu na naszej drukarce będziemy mogli przygotować inne niż standardowe wydruki, a mianowicie zaproszenia oraz dyplomy.

 • Zatrzymać ulotne chwile

  Dziś fotografie dostępne są w technologii cyfrowej, a ich wywoływanie jest coraz prostsze. Można to zrobić w kilka minut. Jednym z najprostszych sposobów jest przeniesienie zdjęć do komputera, a następnie na wydrukowaniu ich na drukarce stacjonarnej. Można to zrobić na zwykłym papierze biurowym, ale nie będzie to zbyt trwałe. Dlaczego? Ponieważ taka kartką przesączona tuszem, bardzo łatwo się zniszczy.

 • Nie musisz iść na kompromis

  Fotograf od razu widzi efekt pracy i może bezpośrednio na niego wpływać. W wielu przypadkach szybciej i wygodniej uzyska gotowe zdjęcia i szybciej je wręczy parze młodej. Z drugiej strony światowy rynek usług fotograficznych odchodzi już od minilabów chemicznych i przenosi się na minilaby termosublimacyjne . W minilabach tych produkcja zdjęć bazuje na wykorzystaniu profesjonalnych drukarek termosublimacynych o dużej wydajności.

 • Zdjęcia fotograficzne w zakładzie foto

  Zdjęcia są jak magiczne zwierciadło tego, co się stało wcześniej, spojrzenie przynosi uśmieszek. Każdy lubi cieszyć się chwilą, w formie fotek, jeśli porządne momenty zostały zniszczone albo stały się stare, to zakłady fotograficzne wzywają do edycji fotografii

Script logo