Fotoksiążka ze zdjęć z wakacji

 

Ważną zaletą tworzenia fotoksiążek online jest nieograniczona liczba zdjęć, których można użyć. W ten sposób Twoja fotoksiążka ze zdjęć z wakacji będzie naprawdę wyjątkowa.

 

W przypadku albumów fotograficznych otrzymasz odbitki, natomiast fotoksiążki pozwalają na użycie jednego lub wszystkich zdjęć cyfrowych. Dodatkowo można edytować zdjęcia tak, że są one najlepszej jakości z możliwych. Korzystając z edytora online, oferowane przez firmy tworzące fotoksiążki, możesz swobodnie przyciąć zdjęcia, pozbyć się efektu czerwonych oczu, sprawić, że Twoja skóra będzie miała gładszy odcień. Możesz też zastosować dowolne efekty specjalne.

 

Firmy tworzące fotoksiążki, oferują szeroką gamę tematycznych szablonów i układów do wyboru. Możesz wybrać jeden z nich do swojej fotoksiążki ślubnej - zobacz na stronie http://fotoksiazki-fotoalbumy.pl/ . Możesz też stworzyć własny szablon przy użyciu specjalnego edytora online fotoksiążki. Jeśli zaś mało czasu lub cierpliwości, większość edytorów zdjęć posiada funkcję autouzupełniania, która pozwoli na umieszczenie wszystkich Twoich zdjęć w fotoksiążce, wstępnie zaprojektowanej dla Ciebie.

Zdjęciami zamieszczonymi w tradycyjnym albumie możesz podzielić się tylko z osobami, które są blisko Ciebie. Fotoksiążki pozwalają łatwo wyeliminować tę odległość. Są one na tyle przystępne, że można wydrukować ich kilka naraz i wysyłać do rodziny i przyjaciół.

Script logo