Oryginalny fotokalendarz

Często wielu z nas mam problem z kupieniem ciekawego, oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby. Znaleźć jakiś wyjątkowy i trafiony prezent nie jest łatwo. Szczególnie taki, żeby sprawił bliskim radość, był oryginalny i zapewnił niezapomniane przeżycia na długo. Często jest to nie lada wyzwanie.


Takim prezentem może być kalendarz na ścianę. Oczywiście, nie taki zwykły, dostępny w każdym sklepie. Na rynku jest wiele firm, które oferują fotokalendarze.
Fotokalendarz jest dobrym pomysłem na prezent dla osób w różnym wieku i z różnej okazji.


kalendarz ściennyMożna je zaprojektować samemu, korzystając z prostego kreatora, który zawiera wiele ciekawych szablonów o bardzo różnej tematyce.. Zaprojektowany przez nas kalendarz nie musi zaczynać się, jak tradycyjny kalendarz, miesiącem styczniem a kończyć grudniem. Projekt można zacząć i zakończyć dowolnym miesiącem. Do każdej kartki fotokalendarza możemy dodać dowolną ilość zdjęć, śmiesznych clipartów, wzbogacić o różne tła i kształty. Poza tym do ważnych dat możemy dodać własny opis, komentarz. Zdjęcia możemy wykadrować, umieścić w pionie lub poziomie. Jeżeli nasze zdjęcia są złej jakości to program automatycznie poinformuje nas o tym.


Na okładce kalendarza możemy umieścić specjalną dedykację dla obdarowywanej osoby. Kalendarze są drukowane na dobrej jakości papierze, technologią cyfrową, która zapewnia bardzo dobrą jakość druku. Dodatkową, niewątpliwą zaletą takiego personalizowanego fotokalendarza jest jego niska cena- kosztuje zaledwie kilkanaście złotych i bardzo krótki czas realizacji zlecenia.

Script logo