Co potrzebuje zakład fotograficzny

Współczesny zakład fotograficzny nie kupuje już zwykle typowego minilaba chemicznego.

fotoksiążkaWystarczy kupić 2-3 profesjonalne drukarki fotograficzne http://www.foto-rynek.pl/drukarki-fotograficzne,8.html znane w branży fotograficznej od wielu lat. Dodatkowo potrzebny będzie specjalny program. Jedną z najlepszych na rynku fotograficznym ofert jest drukarka DNP DS40.Czołowym sprzedawcą termosublimacyjnych drukarek fotograficznych dnp ds40 w Polsce jest firma Tetenal . Dzięki długotrwałej kooperacji z producentem, oraz świetnym wynikom sprzedażowym firma zapewnia atrakcyjne ceny. Klient kupującym drukarkę termosublimacyjną DNP DS40 w Tetenal Polska ma kilka możliwości zakupowych. Firma oferuje zarówno same drukarki jak i pakiety które zawierają oprogramowanie aplikację, implementację oraz szkolenie z zakresu obsługi.

Tetenal Polska jako jedyny dystrybutor dnp ds40 w Polsce oferuje software do drukarek termosublimacyjnych. W ofercie dostępne są dwa aplikacje. Pierwszy to program do drukowania odbitek amatorskich - ILS, a drugi do robienia odbitek ID – Dokumenty PRO 5.0. Nabywającym te aplikacje firma proponuje szkolenia z ich eksploatacji w miejscu wdrożenia sprzętu. Zarazem firma Tetenal Polska oferuje swoim kontrahentom stały serwis gwarancyjny i pogwarancyjny w Polsce, a także zapewnia darmowo drukarkę zastępczą na czas naprawy. Dodatkowym atutem związanym z zakupem drukarki fotograficznej w firmie Tetenal Polska jest preferencyjny rabat na materiały eksploatacyjne do nabytego towaru. Dodatkowo klienci którzy nabędą drukarkę fotograficzną DNP DS40 i materiały użytkowe mają gwarantowane pierwszeństwo w zakupie materiałów eksploatacyjnych w przypadku problemów z ich przystępnością.

Firma Tetenal Polska dzięki wysokiej jakości obsługi klienta i stosowanym promocjom ciągle poszerza grono zadowolonych nabywców.

Script logo