Ten najważniejszy dzień...

Iluż z nas za młodu wyobrażało sobie swój własny ślub?

foto albumy ślubneMarzyliśmy, że koło nas stanie przy ołtarzu przystojny książę z bajki czy prześliczna księżniczka. Obowiązkowo tłum gości, dobry zespół, pięknie przystrojona sala, luksusowa limuzyna czy bryczka zaprzęgnięta w dwa białe konie. Z wiekiem te wyobrażenia często nieznacznie się zmieniają. Wielu z nas decyduje się na mniejsze, kameralne wesele, stojąca obok blondynka staje się uśmiechniętą brunetką a luksusową limuzynę zastąpił poczciwy Garbus w kabriolecie.


Cokolwiek jednak by się zmieniło, chcemy by ten dzień był dla nas wyjątkowy, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby wszystko właściwie zorganizować. Przesłuchujemy zespoły weselne, dopytujemy o najsmaczniejsze torty w mieście, przeglądamy modne, białe suknie i trendy rządzące w garniturach. Robimy listę gości tak, by nikogo ważnego nie pominąć, ale też tak, by nikt nam nie zepsuł naszego święta, wybieramy salę weselną i menu takie, który zaspokoi gusty wszystkich gości. No i oczywiście wierzymy, że ten dzień nigdy nie umknie nam z pamięci.


Aby tak właśnie się stało, nie możemy zapomnieć o fotografie z najwyższej półki. Zdjęcia ślubne to pamiątka, do której wielokrotnie jeszcze będziemy wracać. Być może jedno lub kilka z nich zawiśnie na naszej ścianie?! Chcąc mieć pewność, że nasz fotoalbum ślubny na zamówienie będzie naszą ulubioną pamiątką i będziemy go chętnie otwierać za rok, trzy lata czy za lat trzydzieści pamiętajmy, żeby wybrać także właściwego fotografa. Zespół zaśpiewa i za kilka dni każdy o nim zapomni, tort będzie odrobinę za słodki czy pieczeń będzie przypalona, za miesiąc nikt nawet o tym nie będzie pamiętał. Ale fotograf to człowiek, do którego pracy wracać będziemy wielokrotnie.

Dobry artysta pomoże wywołać uśmiech na naszej twarzy zawsze, gdy będziemy wracać do jego dzieła

 

 

Script logo